0430300001-03-S2
DigiKey Part Number
0430300001-03-S2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-S2
Description
3" PRE-CRIMP A2016S SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Slate
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 110
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE
4" PRE-CRIMP A2016S SLATE
5" PRE-CRIMP A2016S SLATE
6" PRE-CRIMP A2016S SLATE
8" PRE-CRIMP A2016S SLATE