0190700014-12-S9
DigiKey Part Number
0190700014-12-S9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190700014-12-S9
Description
12" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#8 stud) to Cable Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Ring Terminal (#8 stud) to Cable
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)