0039000059-10-L0-D
DigiKey Part Number
0039000059-10-L0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000059-10-L0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2040 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2040 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2040 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE