0039000040-12-L9
DigiKey Part Number
0039000040-12-L9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-12-L9
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Blue
Contact End
Pin to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
In-Stock: 100
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
In-Stock: 380
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
In-Stock: 1
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE