0008500113-12-L2
DigiKey Part Number
0008500113-12-L2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-12-L2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
In-Stock: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 20
12" PRE-CRIMP A2016 RED
In-Stock: 704
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE