0008500113-05-A4
DigiKey Part Number
0008500113-05-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-05-A4
Description
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
In-Stock: 136
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 RED
In-Stock: 110
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
8" PRE-CRIMP A2015 ORANGE