ZX10R-14-S+
DigiKey Part Number
3157-ZX10R-14-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZX10R-14-S+
Description
PWR SPLTR, DC - 10000 MHZ, 50
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 0 Hz ~ 10 GHz Isolation (Typ) 6dB, 6° Imbalance (Max) Module
Category
Frequency
0 Hz ~ 10 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Typ) 6dB, 6° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
0.900" L x 0.740" W x 0.570" H (22.86mm x 18.80mm x 14.48mm)