ZN8PD1-63W-S+
DigiKey Part Number
3157-ZN8PD1-63W-S+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZN8PD1-63W-S+
Description
DC PASS PWRSPLTR, 500 - 6000 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 500 MHz ~ 6 GHz Isolation (Min) 19dB, 1.8 VSWR, 12° Imbalance (Max) Module, SMA Connectors
Category
Frequency
500 MHz ~ 6 GHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 19dB, 1.8 VSWR, 12° Imbalance (Max)
Packaging
Tray
Size / Dimension
8.250" L x 5.000" W x 0.630" H (209.55mm x 127.00mm x 16.00mm)