086-10SMRSM+
DigiKey Part Number
3157-086-10SMRSM+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
086-10SMRSM+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 10"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 10.000" (254.00mm)
Length
10.000" (254.00mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C