VXM7-9043-24M0000000TR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | VXM7-9043-24M0000000TR |
Description | 3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 24 MHz ±10ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 18pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature 0°C ~ 70°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 24 MHz | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Frequency Stability ±10ppm | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |
Frequency Tolerance ±10ppm |