VXM7-9043-24M0000000TR
DigiKey Part Number
150-VXM7-9043-24M0000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-VXM7-9043-24M0000000TRCT-ND - Cut Tape (CT)
150-VXM7-9043-24M0000000TRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VXM7-9043-24M0000000TR
Description
3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 MHz ±10ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Series
Operating Mode
Fundamental
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
24 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Frequency Tolerance
±10ppm