CAU32CC-MLMLAL-1M is available for purchase but is not normally stocked.
CAU32CC-MLMLAL-1M
DigiKey Part Number
5073-CAU32CC-MLMLAL-1M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CAU32CC-MLMLAL-1M
Description
USB 3.2 USB C ML/LAL, 5V, 3A, 5
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Wire Gauge
24 AWG, 32 AWG