SBSMP1000334MXT | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SBSMP1000334MXT |
Description | FILTER LC(PI) 0.33UF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.33µF 10 A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current 10 A |
Manufacturer Knowles Syfer | Values C = 0.33µF |
Series | ESD Protection No |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Applications General Purpose |
Part Status Active | Voltage - Rated 100V |
Type Low Pass | Mounting Type Surface Mount |
Filter Order 3rd | Package / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad |
Technology LC (Pi) | Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
Number of Channels 1 | Height 0.130" (3.30mm) |
Attenuation Value 44dB @ 100MHz | Base Product Number |