T530D227M006ATE005 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1.020
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 145
Datasheet
Parametric Equivalent
In Stock: 0
Parametric Equivalent
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 2917 (7343 Metric) 5mOhm @ 100kHz