T521X476M035ATE070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 75
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 3.393
Datasheet
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz