T520B227M006ATE045 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 28.540
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 17.975
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
Panasonic Industry
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1411 (3528 Metric) 45mOhm @ 100kHz