FI-W15P-HFE-E1500 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
JAE Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.049" (1.25mm)