P30/19-3F46
P30/19-3F46
P30/19-3F46
DigiKey Part Number
1779-1133-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
P30/19-3F46
Description
FERRITE CORE P 3F46 2PC SET
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated 3F46 Ferrite Core P (Pot Core) Type Length Width 1.181" (30.00mm) Diameter 0.740" (18.80mm) Height
Category
Supplier Device Package
P 30 x 19
Manufacturer
Ferroxcube
Material
3F46
Packaging
Bulk
Diameter
1.181" (30.00mm)
Part Status
Active
Finish
Uncoated
Core Type
P (Pot Core)
Height
0.740" (18.80mm)