EFD30/15/9-3F46
EFD30/15/9-3F46
EFD30/15/9-3F46
DigiKey Part Number
1779-1084-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EFD30/15/9-3F46
Description
FERRITE CORE EFD 3F46
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated 3F46 Ferrite Core EFD Type 1.181" (30.00mm) Length 0.358" (9.10mm) Width Diameter 0.591" (15.00mm) Height
Category
Material
3F46
Height
0.591" (15.00mm)
Length
1.181" (30.00mm)
Width
0.358" (9.10mm)