EFD25/13/9-3F36
EFD25/13/9-3F36
EFD25/13/9-3F36
DigiKey Part Number
1779-1080-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EFD25/13/9-3F36
Description
FERRITE CORE EFD 3F36
Detailed Description
Uncoated 3F36 Ferrite Core EFD Type 0.984" (25.00mm) Length 0.358" (9.10mm) Width Diameter 0.492" (12.50mm) Height
Category
Material
3F36
Height
0.492" (12.50mm)
Length
0.984" (25.00mm)
Width
0.358" (9.10mm)