Image for E65/32/27-3C94-G1000 is not available
E65/32/27-3C94-G1000
DigiKey Part Number
E65/32/27-3C94-G1000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E65/32/27-3C94-G1000
Description
FERRITE CORE E 3C94
Detailed Description
Uncoated 3C94 Ferrite Core E Type 2.559" (65.00mm) Length 1.079" (27.40mm) Width Diameter 1.291" (32.80mm) Height
Category
Material
3C94
Height
1.291" (32.80mm)
Length
2.559" (65.00mm)
Width
1.079" (27.40mm)