23EZABS450TAB
DigiKey Part Number
145-23EZABS450TAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
23EZABS450TAB
Detailed Description
Cable Clip, Twist Lock Natural Adhesive 0.450" (11.43mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
23EZABS450TAB Models
Length
1.000" (25.40mm)
Width
1.000" (25.40mm)
Height
2.149" (54.59mm)
Opening Size
0.450" (11.43mm)