23EZAB580TAB
DigiKey Part Number
145-23EZAB580TAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
23EZAB580TAB
Detailed Description
Cable Clip, Twist Lock Natural Adhesive 0.580" (14.73mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
23EZAB580TAB Models
Length
0.870" (22.10mm)
Width
0.520" (13.21mm)
Height
1.400" (35.56mm)
Opening Size
0.580" (14.73mm)