CVSFD-30-300-100-F1GHQ
DigiKey Part Number
3831-CVSFD-30-300-100-F1GHQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CVSFD-30-300-100-F1GHQ
Description
FFC IPEX Cabline-VSF-EQ 30-30P T
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Flat Flex Cable Assembly 11.81" (300.00mm)
Manufacturer
ElectronAix
Length
11.81" (300.00mm)
Series
Number of Positions
12
Packaging
Bag
Pitch
0.020" (0.50mm)