ECS-400-10-36-JGN-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Shenzhen SCTF Electronics
40 MHz ±20ppm Crystal 10pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead