SDCL1V2512-R33N-R | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SDCL1V2512-R33N-R |
Description | FIXED IND 330NH 3A 36 MOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 330 nH Shielded Inductor 3 A 36mOhm Max Nonstandard |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current - Saturation (Isat) 4.3A |
Mfr | Shielding Shielded |
Series | DC Resistance (DCR) 36mOhm Max |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Inductance Frequency - Test 100 kHz |
Material - Core | Mounting Type Surface Mount |
Inductance | Package / Case Nonstandard |
Tolerance ±30% | Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
Current Rating (Amps) | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |