BZX84C12-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2.453
Datasheet
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
Comchip Technology
Comchip Technology
Similar
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Zener Diode 12 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3