267A42-17
DigiKey Part Number
267A42-17-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
267A42-17
Description
JUMPER BARRIER BLK 17POS SPADE
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
17 Position Barrier Block Jumper Around Barrier, Spade
Category
Number of Positions
17
Manufacturer
Curtis Industries
Pitch
0.437" (11.10mm)