FCA0805C104M-J2 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Rubycon
In Stock: 253
Datasheet
0.1 µF Film Capacitor 12V 16V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)