415-0031-MM250
DigiKey Part Number
J10299-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
415-0031-MM250
Description
COAX CBL SMA TO SMA 9.8"
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 9.843" (250.00mm)
Manufacturer
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Length
9.843" (250.00mm)
Packaging
Bulk
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Frequency - Max
12.4 GHz