BT151885
DigiKey Part Number
4777-BT151885-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BT151885
Description
Blade 5G Cellular Vehicle Antenn
Customer Reference
Detailed Description
RF ANTENNA 5G Blade
Category
Frequency Range
600MHz, 698MHz ~ 806MHz, 806MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.88GHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, 1.91GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.6GHz ~ 3.75GHz