T0054467099N
DigiKey Part Number
T0054467099N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T0054467099N
Description
RTW11MS CART TIP MS BLADE 6X 1
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Soldering Tip Blade For WMRT, WMXT
Category
Tip Shape
Blade
Manufacturer
Apex Tool Group
Width
1.000" (25.40mm)
Series
Length
0.709" (18.01mm)