T0050100599 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 72-T0050100599-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | T0050100599 |
Description | RTM 010 S TIP CHISEL 1.0X0.3 |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Soldering Tip Chisel For WMRP, WMRP-MS, WXMP, WXMP-MS |
Datasheet | Datasheet |
Category | Tip Shape Chisel |
Manufacturer Apex Tool Group | Height 0.012" (0.30mm) |
Series | Width 0.039" (1.00mm) |
Packaging Bag | Length 0.709" (18.01mm) |