QS83XXW24
DigiKey Part Number
679-3406-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QS83XXW24
Description
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS
Detailed Description
LED Panel Indicator White Diffused 30° 24V 20mA Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Category
Voltage
24V
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
0.315" (8.00mm)
Lens Size
10.00mm Dia
Lamp Color
White
Millicandela Rating
380mcd
Lens Color
White
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)