QS103XXW24
DigiKey Part Number
679-3454-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QS103XXW24
Description
LED PNL IND WHITE DIFF 12MM LDS
Detailed Description
LED Panel Indicator White Diffused 30° 24V 20mA Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Category
Voltage
24V
Current
20mA
Panel Cutout Dimensions
0.394" (10.00mm)
Lens Size
12.00mm Dia
Lamp Color
White
Millicandela Rating
1200mcd
Lens Color
White
Termination Style
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)