Image for 135104-R1-12.00 is not available
135104-R1-12.00
DigiKey Part Number
135104-R1-12.00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135104-R1-12.00
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .085 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Packaging
Bulk
Length
12.00" (304.80mm)
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms