Image for GMCT41F0E100J0 is not available
GMCT41F0E100J0
DigiKey Part Number
4306-GMCT41F0E100J0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMCT41F0E100J0
Description
GMCT41F0E100J0
Detailed Description
41 Position Housing for Female Contacts Connector Gray Free Hanging (In-Line) Backplane
Category
Number of Positions
41
Manufacturer
Amphenol Positronic
Pitch
0.150" (3.81mm)