USC30FL-NCML-SC001
DigiKey Part Number
1754-USC30FL-NCML-SC001-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
USC30FL-NCML-SC001
Description
Cable Assembly
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Category
Specifications
USB 20Gbps (USB 3.2, USB 3.2 Gen 2x2)
Mfr
Transfer Rate
20Gbps
Packaging
Bulk
Wire Gauge
24 AWG, 30 AWG, 32 AWG