ABM10-40.000MHZ-D30-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
40 MHz ±20ppm Crystal 10pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead